hakkımızda

Lena psikoloji, alanında uzman iki Psikolog/Aile Danışmanı ve bir Özel Eğitim Uzmanı ile merkezimizde hizmet vermektedir.
Kurumumuzda yer alan hocalarımızın bireysel danışmanlık, çift danışmanlığı, aile danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, oyun terapisi, cinsel terapi hizmetlerinden destek almak isterseniz sizleri de merkezimize bekleriz.

UZMANLARIMIZ

Psikolog/Aile Danışmanı
Eda GÖREVİN

adana-psikoloji-merkezi

1987 yılında Adana da doğmuştur. 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünü kazanan hocamız bireysel danışmanlık, çocuk, ergen, yetişkin danışmanlığı, çift danışmanlığı, cinsel terapi, aile danışmanlığı, artikülayson ve akıcı konuşma bozukluğu alanlarında psikolojik destek sağlamaktadır.

Psikolog/Aile Danışmanı
Asena KÜSMÜŞ

Psikolog Asena Küsmüş

1997 yılında Adana da doğmuştur. 2016 yılında Lefke Avrupa Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünü kazanan psikoloğumuz çocuk, ergen ve yetişkin danışmanlığı, bireysel danışmanlık, çift danışmanlığı ve cinsel terapi, aile danışmanlığı, dikkat eksiliği alanlarında psikolojik destek vermektedir.

Adana Çift Terapisi

Merkezimizde Uygulanan Testler

Lena Psikoloji Merkezimize gelerek ve iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak testlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çocuk Değerlendirme Testleri

Owner

Bilgi Gelecek

Zeka Testleri

Bilgi Gelecek

Bilgi gelecek

Dikkat Testleri

Employee

Bilgi Gelecek

MMPI​

Employee

Bilgi Gelecek

Projektif Testler

Employee

Bilgi Gelecek

Adana Dikkat Eksikliği

Bireysel danışmanlık kapsamında; depresyon, anksiyete, yas süreci, takıntılar, öfke problemleri ve daha bir çok alanda psikolojik destek sağlanmaktadır.

Oyun terapisi ile 2 yaşından itibaren çocukların kaka tutma, kaygılı davranışları, yeme-içme ve uyku problemleri konusunda birçok alanda çocuk ve ebeveynlere destek verilmektedir.

Ergen danışmanlığı  hizmetimizle ergenlik dönemindeki bireylerin kimlik oluşturma, olumsuz beden algısı, okul problemleri, sınav kaygısı, sosyal kaygıları vb. bir çok alanda psikolojik destek vermekteyiz.

Dikkat eksikliği ve odaklanma problemi yaşayan, unutkanlık, ders başarısının düşmesi gibi sorunlara ilişkin de merkezimizde dikkati geliştirici Attentioner adlı program ile hem bireysel danışmanlık hem de konsantrasyon çalışmaları yaparak çocuk ve ergenlere yönelik destek verilmektedir.

Aile danışmanlığı ve çift danışmanlığı kapsamındaysa hocalarımız; boşanma, aldatma, aile içi çatışma, iletişim sorunları, çocuk ebeveyn arası problemlere ilişkin psikolojik yardım sağlamaktadır.

Cinsel terapi alanında da çalışan hocalarımız bireylerde meydana gelen cinsel işlev bozukluklarını bütüncül bir yaklaşım ile ele alarak çiftlerin romantik ilişkilerinin sağlıklı bir cinsellik ile desteklenmesi konusunda psikolojik destek vermektedir.

Psikoterapi

Adana Disleksi

Adana Psikoloji Merkezi size iyi gelecek